خیریه رهپویان را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

خیریه رهپویان را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

خیریه رهپویان امام حسن علیه السلام برای دسترسی راحت نیازمندان و خیرین عزیز به این موسسه، شبکه های اجتماعی خود را را با هدف ارائه راه‌های مختلف و آسان برای دسترسی نیازمندان و خیرین به خدمات و اطلاعات مؤسسه ایجاد کرده است.

و همت به جذب توجه مخاطبان نموده است تا انشالله اخبار و copy tag heuer slr اطلاعات موسسه از طریق این شبکه ها در دسترس عموم مردم قرار گیرد :

 

وب اپلیکیشن صدقه آنلاین با آدرس: sadagheh.online در دسترس عموم مردم قرار دارد. میتوانید پس از بازکردن سایت و وارد کردن شماره موبایل خود و دریافت کد تأیید، وارد سامانه شوید. همچنین می توانید این سامانه را روی گوشی موبایل خود نصب کنید. (روش نصب روی گوشی اندورید Android و  آی او اس IOS)

از امکانات این نرم افزار، پرداخت صدقه، عضویت و پرداخت های دوره ای منظم (ماهیانه، سه ماهه، شش ماهه و سالیانه)، پرداخت فطریه، کفاره، رد مظالم و زکات است.

همچنین در بخش کمکهای خاص، امکان پرداخت کمکهای نقدی برای مواردی همچون: ایتام و زنان بی rolex datejust 31mm m278381rbr 0026 le signore rolex calibre 2671 mingzhu engine automatico سرپرست، جهیزیه، دانش آموزان، ساخت و تجهیز کتابخانه عمومی محل، بیماران، سهم سادات نیازمند و سبد مواد غذایی برای نیازمندان فراهم شده است.

امکان درخواست صندوق صدقات در محدوده شهر اصفهان و خمینی شهر و همچنین درخواست تخلیه صندوق در این سامانه راه اندازی شده است.

در قسمت انتقاد و پیشنهاد می توانید، نظرات و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. همچنین اگر نیازمندی را در محدوده خیابان نبوی منش (محله وازیچه) می شناسید به این خیریه معرفی نمایید تا در اسرع وقت، ضمن بررسی، ایشان از خدمات خیریه بهره مند گردند.
جدیدترین اخبار و اطلاعات خیریه را نیز میتوانید در christian louboutin 735652 1 casual shoes for men قسمت آخرین اخبار و اطلاعیه ها مشاهده نمایید.
اگر شما هم بتوانید در جهت گسترش فرهنگ صدقه دادن و کمک به نیازمندان، لینک آدرس این اپلیکیشن را در گروه ها و شبکه های مجازی خود و نیز در بین دوستان منتشر نمایید. علاوه بر اجر معنوی، کمک بزرگی به نیازمندان محروم منطقه نموده اید.
sadagheh.online

 

مشاهده صفحه اینستاگرام خیریه رهپویان امام حسن(علیه السلام)

 

 

 

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *