گزارش دی ماه و بهمن ماه خیریه

گزارش دی ماه و بهمن ماه خیریه

 لیست کمک های دی و بهمن ماه 1402 خیریه رهپویان امام حسن(ع) به شرح زیر می باشد:

نیازمندان به دلیل عدم تمکن مالی در تهیه لباس گرم، وسایل گرمایشی و سرپناه مناسب، با مشکلات متعددی مواجه هستند. همچنین سرمای هوا می‌تواند سلامتی آنها را در معرض خطر بیشتری قرار دهد، فشار اقتصادی زیادی را بر نیازمندان تحمیل کند و آنها را در تامین نیازهای اولیه با مشکل مواجه کند.
موسسه خیریه رهپویان امام حسن (ع) برای ارائه خدمات به نیازمندان، به کمک و یاری خیرین و نیکوکاران تکیه دارد و با جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی خیرین، می‌تواند خدماتی را به نیازمندان ارائه دهد و در بهبود شرایط زندگی آنها موثر باشد.

در دی ماه و بهمن ماه، ما به انجام فعالیت‌های انسان‌دوستانه پرداختیم تا به نیازمندان کمک کنیم و روزهایشان را با روشنایی و امید پر کنیم.

1-توزیع بسته‌های سبزی‌های آماده بین 13 خانواده: با دقت‌ و مراقبت‌های بهداشتی، بسته‌هایی حاوی سبزی خورد شده‌ی تازه را بین 13 خانواده نیازمند توزیع کردیم تا امرار معاش آنها را آسان تر کنیم.

2-توزیع بسته‌های گوشت: ما به نیازمندان کمک کردیم تا از غذای مقوی بهره ببرند و از این طریق، روزهایشان را با انرژی بیشتر شروع کنند.

3-تهیه یک دستگاه یخچال: با اهداء دستگاه یخچال به یک خانواده نیازمند، امکان مراقبت از مواد غذایی و نگهداری آنها در شرایط بهداشتی مطلوب را برای آنها فراهم کردیم، تا زندگی آنها را با لحظاتی از آرامش و امنیت بیشتر روشنایی بخشیم.

4-معرفی 3 نو عروس برای دریافت جهیزیه: با معرفی سه نو عروس به خیریه های دیگر، فرصتی برای شروع زندگی مشترک با رفاه بیشتر را هدیه کردیم، تا در آغاز، راهی دوست‌داشتنی و زیبا را پیش روی آنها بگذاریم.

5-خرید بخاری: با خرید بخاری، برای یک خانواده نیازمند، گرما و آرامشی را در فصل زمستان فراهم کردیم، تا روزهای سردشان را دلنشین تر کنیم.

6-معرفی 11 دانش‌آموز نیازمند جهت دریافت کمک هزینه تحصیلی: با معرفی 11 دانش‌آموز نیازمند به دیگر مراکز خیریه، امکان دستیابی به تحصیل را برای آنها فراهم کردیم، تا آینده‌ای روشن برای آنان رقم بزنیم.

7-اهداء 17 کمک هزینه درمان و معرفی بیماران نیازمند به پزشک متخصص: با اهداء کمک‌های مالی، جهت درمان بیماران نیازمند، امکان بهبودی را برای آنها فراهم کردیم و با معرفی آنان به پزشکان متخصص، تلاش کردیم تا خدمات پزشکی لازم و اساسی برای آنها محیا شود.

8-اهداء لباس‌های گرم به 5 نیازمند: با اهداء لباس‌های گرم به 5 نیازمند، باعث شدیم، زمستانی گرم‌تر برایشان رقم بخورد.

9-توزیع بسته‌ی ارزاق: با توزیع بسته‌هایی حاوی مواد غذایی، به زندگی نیازمندان رنگ و لطافت بخشیدیم، تا روزهایشان با خوشی و سرزندگی پر شود.