سبد ارزاق
کمک مستقیم به نیازمندان و خیریه با تهیه سبد کالا

اهمیت کمک به خیریه رهپویان امام حسن(علیه السلام)

کمک به خیریه و نیازمندان یکی از زیباترین رسوم کشور ما است که از گذشته تا به امروز ادامه داشته است. این روزها، با تهیه و توزیع انواع سبد کالای نیکوکاری، می‌توان به افراد نیازمند کمک کرد. خیریه رهپویان با توجه به این سنت نیکو، پکیج‌های خود را با همکاری شما عزیزان به دست افراد نیازمند می‌رساند.

نحوه تهیه و توزیع سبد کالا

شما می‌توانید به هر اندازه که می‌خواهید در توزیع سبد ارزاق سهیم باشید از طریق پرداخت آنلاین مبالغ خود را به حساب خیریه واریز کنید تا این بسته ها تهیه و بین نیازمندان توزیع شود. ما خود را موظف می‌دانیم که در این ماموریت خداپسندانه در خدمت خیرین باشیم و با دقت تمام این امر را اجرا نماییم.

سبد کالایی پر از نیکوکاری

در دنیای پرهیاهوی امروز، دغدغه‌های زندگی گاه مجال توجه به نیازهای همنوعانمان را از ما می‌گیرد. طرح نوآورانه “سبد نیکوکاری” فرصتی برای یاری رساندن به نیازمندان در کنار خریدهای روزمره است. این طرح با ایجاد پلی بین خیرین و مددجویان، به توزیع عادلانه به نیازمندان واقعی کمک می‌کند.

چگونه کمک به خیریه‌ها به نیازمندان یاری رسانی میکند؟

شما می‌توانید براحتی درخواست خود را برای یاری رساندن به همنوعان و خیریه‌ از طریق پرداخت وجوهات در صدقه آنلاین ثبت کنید. هر سبد شامل اقلام ضروری و مورد نیاز یک خانواده نیازمند است. شما می‌توانید از طریق لینک سبد ارزاق مبالغ نذری خود را به حساب خیریه واریز کنید، در تأمین نیازهای اولیه یک خانواده و لبخند به لبان آنها نقش ‌آفرینی کنید.

تأثیرگذاری مستقیم: با کمک به خرید سبد ارزاق، شما در تأمین نیازهای اولیه یک خانواده و بهبود کیفیت زندگی آنها نقش مستقیم خواهید داشت.

احساس رضایت و آرامش: کمک به همنوعان و یاری رساندن به نیازمندان، حس رضایت و آرامشی وصف ناپذیر را به ارمغان می‌آورد.

ایجاد حس همبستگی: سبد نیکوکاری فرصتی برای ایجاد حس همبستگی و تعاون در جامعه است. با اهدای این سبد کالا به نیازمندان، به همنوعان خود نشان می‌دهیم که در غم و شادی آنها شریک هستیم.

چگونه در طرح کمک به خیریه مشارکت کنیم؟

تبلیغ و ترویج طرح: با اطلاع‌رسانی و تشویق دوستان و آشنایان خود به مشارکت در این طرح، می‌توانید در یاری رساندن به نیازمندان سهیم باشید.

بیایید با هم، سبدهای نیکوکاری را پر کنیم و لبخندی از امید را به لبان نیازمندان هدیه دهیم. به امید روزی که هیچ سبدی خالی نماند و هیچ نیازی بی پاسخ نماند.

سیستم توزیع سبد کالا بین نیازمندان

سیستم توزیع سبد کالای خیریه‌ها بسیار ساده است. شما با وارد شدن به سایت صدقه آنلاین، پس از انتخاب گزینه سبد ارزاق و وارد کردن مبلغ مورد نظر در این امر خداپسندانه شریک می شوید.

اقلام موجود در سبد کالا

سبد کالای خیریه شامل اقلام ضروری برای زندگی افراد نیازمند است. این سبدها شامل برنج، روغن، شکر، قند، چای، سویا، ماکارونی، پنیر و دیگر اقلام خوراکی می‌باشند. همچنین اقلام بهداشتی همچون صابون، شامپو، مسواک و غیره نیز در این بسته‌ها قرار دارند. در مناسبت‌های خاص، اقلامی مانند میوه، آجیل، گوشت قرمز، انواع تنقلات و خوراکی‌ها نیز به آن اضافه خواهند شد.